Дах ємності

Модульні ємності комплектуються дахами трьох видів:

  • Металевий оцинкований.
  • Пластиковий натяжний
  • Без даху.

Дах ємностіМеталевий дах з оцинкованої сталі витримує снігове і вітрове навантаження. Цей дах встановлюється на резервуари, які експлуатуються цілий рік. Металевий дах складається з несучого каркаса (ферм), які кріпляться до верхнього ряду оцинкованих листів, і настилу з оцинкованих листів або профнастилу. З’єднуються між собою листи настилу саморізами з гумовими шайбами, що забезпечує герметичність даху. Місця з’єднання листів закриваються водовідливами.
Технічні характеристики металевих дахів:

Діаметр даху: від 3,7 до 25,6 метрів.
Товщина настилу – 0,75 або 1 мм.
Матеріал настилу – оцинкований лист або профнастил.
Снігове навантаження – 180 кг / м2 (максимальне навантаження для України).
Комплектація: ревізійний люк.

 

plastikПластиковий натяжний дах встановлюється на ємності, які експлуатуються всередині приміщення або сезонно на вулиці. Пластиковий дах виготовляється з мембрани поліпропілену або ПВХ і кріпиться до верхнього ряду оцинкованих листів каркаса. Цей дах запобігає потраплянню в ємність бруду, пилу, комах, дощової води (в разі розміщення на вулиці і т.п.). Пластикові дахи діаметром більше 7,3 метра додатково комплектуються центральним опорним стовпом.

 

Технічні характеристики пластикових дахів:

Діаметр: від 3,7 до 25,6 метра.
Кріплення до ємності: через люверси і мотузку.
Матеріал: ПП або ПВХ (УФ-стабілізований)
Комплектація: при необхідності встановлюється ревізійний люк.
У «вуличних» ємностях пластиковий дах необхідно знімати на зимовий період.

Коли дах не потрібненУ деяких випадках дах на ємність не потрібен. Як правило, встановлюються без даху ємності для поливу (особливо в теплицях), ємності збору дощової води, збору стічних вод, сезонні резервуари для води.