Доставка та збирання

Доставка ємності

Доставка

Модульні резервуари перевозяться будь-якими видами транспорту і займають мало місця в розібраному стані. Наприклад, ємність 500 м³ без даху займає 3 погонних метра в автомобілі, ємність 500 м³ з металевим дахом – 6 погонних метрів. Розвантаження на об’єкті може проводитися як вручну, так і навантажувачем (краном).

Монтаж металевого каркаса

Монтаж каркаса ємностіМеталеві листи, складові каркаса резервуара, з’єднуються між собою вручну за допомогою болтів і гайок. Збірка каркаса здійснюється від низу до верху (спочатку нижнє кільце), кожне наступне кільце монтується поверх попереднього для запобігання проникнення дощової води. Після складання всього каркаса болти затягуються гайковертом. Оптимальна кількість людей для збирання – від 4 до 6 осіб.

Установка захисної тканини

Установка захисної тканиниСилами 2-3 чоловік встановлюється захисна тканина на стінки ємності, яка захищає пластиковий вкладиш від стирання і інших механічних впливів. Спеціальними скобами захисна тканина кріпиться по периметру верхнього кільця металевого каркаса. Після піщаної підсипки дна ємності встановлюється захисна тканина на дно.

Установка пластикового вкладиша

Пластиковий вкладиш перед початком збирання ємності ставлять в центрі бетонної основи. Після установки захисної тканини на дні ємності розмотується пластиковий вкладиш. Він встановлюється з перекриттям через верх металевого каркаса, стягується спеціальний ременем. Після установки пластикового вкладиша, необхідно вирівняти всі складки перед наповненням ємності.

Входи-виходи з ємності

Установка дахуПісля установки пластикового вкладиша встановлюються входи і виходи з ємності. Входи-виходи з фланцями монтуються механічно, донний злив (при наявності) монтується з використання зварювального апарату для пластику.

Установка даху

Металевий і пластиковий дах монтується без застосування вантажопідйомної техніки силами 2-3 осіб. В окремих випадках металевий дах може бути зібраний на землі і потім встановлений ​​краном.

Тривалість збирання

Бригада з 4 осіб встановлює ємність з пластиковим дахом:

  • до 100 м3 – за 1 день;
  • від 100 до 300 м32 дні;
  • від 300 до 500 м33 дні;
  • від 500 до 1000 м34-6 дніі.

Терміни складання модульної ємності з металевим дахом залежать від висоти ємності і можливості установки даху за допомогою крана.