Каркас і вкладиш

Корпус модульної ємностіКорпус ємності виготовлений з оцинкованої гофрованої сталі товщиною 1-4 мм.

 

Технічні характеристики сталі

• мінімальний модуль пружності – 350 N / mm;
• покриття цинком – мінімум 275 г / м²;
• розмір листа – 3000х1150 мм.
Корпус кожного резервуара, а також болтові з’єднання розраховуються на міцність фахівцями нашої компанії. Середній запас міцності – 2, мінімальний запас міцності – 1,5. З’єднуються листи між собою на болтових з’єднаннях. Болти мають клас міцності 8.8, спеціальну круглу головку і додаткове антикорозійне покриття.

Вкладиш виготовлений з мембрани поліпропілену

Характеристика показника Одиниці виміру Значення показника
Щільність g/cm3 0,89
Товщина Мм 0,75 и 0,6
Напруга при розриві MPa 18
Розтягування при розриві % 250
Опір при розриві N/mm 80
Температура експлуатації ˚С От -20 до +80
Опір проколу N 150
Робоча температура ˚С От -30 до +80

 
Всередині каркасу, між вкладкою та металевими листами, а також на дні ємності встановлюється захисна тканина. В якості захисної тканини використовується водостійкий геотекстиль високої щільності. Мембрана – УФ-стабілізована, може застосовуватися для зберігання питної води і харчових продуктів. Колір чорний.

Завдяки товщині мембрани 0,6 або 0,75 мм вкладиш є пластичним, добре розтягується і повертається у початкове становище. Між вкладишем і оцинкованими листами, а також на дно ємності встановлюється захисна тканина. Як захисна тканина застосовується вологостійкий геотекстиль високої щільності. Геотекстиль перешкоджає тертю і стирання вкладиша об дно або металеві стіни ємності. Товщина геотекстилю – 1 мм.
Спеціальними фіксаторами зовнішні резервуари кріпляться до бетонної основи. Фіксатори перешкоджають переміщенню порожній ємності при сильних вітрах і стихійних лихах.