Пожежні резервуари (ємності) для амбулаторій

Компанія «Аква-Хім» на 1 січня 2019 року уклала контракти на виготовлення 50 модульних пожежних резервуарів для амбулаторій.

Переваги модульних резервуарів

Економічність

Ціна модульного резервуара 56 м³ з доставкою та складанням – 250-270 тис.грн. в залежності від місця збірки. Ціна бетонного або металевого зварного – приблизно на 100 тис.грн вище.

Внесення змін до проекту

У проектах амбулаторій, як правило, проектувальники застосовують бетонні ємності. Ми надаємо всю інформацію для проектувальників, щоб можна було легко і швидко внести зміни в проект.

Конкуренти

Ціна бетонних і суцільнометалевих ємностей набагато вище, як вказувалося вище. Крім того, монтаж бетонного резервуара – тривалий і трудомісткий процес, який залежить від погоди. Суцільнометалевий резервуар доставляється в готовому вигляді і тягне великі витрати на перевезення і установку краном. Модульна ємність перевозиться в розібраному вигляді.

Простота для Замовника

Для монтажу 2 (двох) резервуарів Замовник готує котлован 14х7х2,5 м і два стрічкових або суцільних фундаменту (фундамент можемо зробити і ми). Монтаж двох резервуарів займає 5 днів, техніка для монтажу не потрібна. Для порівняння монтаж бетонних резервуарів займає близько місяця.

Конструкція резервуара

Корпус ємності складається з металевих гофрованих листів, що з’єднуються болтами

Додатково корпус посилюється кільцями жорсткості, які перешкоджають деформацій ємності від тиску грунту.

Металевий дах утеплюється пінополістиролом товщиною 100 мм, що за теплоізоляційними властивостями відповідає шару землі товщиною 2 метри.

Усередині встановлюється пластиковий вкладиш з мембрани поліпропілену або ПВХ.

Ємність комплектується пластиковим утепленим люком, через який здійснюється забір води пожежним шлангом. При необхідності забір може проводитися через бічний вихід з ємності

Паспорт на ємність (скачати)

План котловану (скачати)

Навантаження на фундаменти (скачати)

Типові вузли резервуара (скачати)