О нас

Модульна ємність

Компанія «Аква-Хім» – перший український виробник модульних ємностей. Протягом 5 років ми вивчали практику виготовлення модульних ємностей провідних виробників Австралії, Туреччини та Нідерландів, встановили близько 100 ємностей об’ємом від 16 до 2500 м³. Вибравши кращі матеріали і технічні рішення, адаптувавши їх до нашого клімату і законодавству, компанія «Аква-Хім» почала виробництво модульних ємностей об’ємом від 18 до 4177 м3 для води, харчових продуктів, КАС (рідких добрив) і слабоагресивних речовин.

Також ми виробляємо підземні модульні ємності об’ємом від 18-1219 м³, в яких також можна зберігати воду, харчові продукти і добрива. Найбільш часто підземні ємності використовують в якості пожежних резервуарів.

Щоб показати переваги і надійність модульних ємностей, наведемо 3 факти::

  • Повна гарантія на модульні ємності – 5 років.
  • Модульні ємності почали виробляти в Австралії і США близько 35 років тому. Перші встановлені ємності експлуатуються досі і знаходяться в робочому стані.
  • Ви не будете пити іржаву воду з цих ємностей, постійно ремонтувати, фарбувати або міняти через 3-5 років. Ви отримуєте хорошу воду за хорошою ціною …